„Fresh Driven Photography“, prieinama iš www.freshdriven.lt, vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų yra lankytojų privatumas. Šiame privatumo politikos dokumente yra informacijos tipai, kurią renka ir įrašo „Fresh Driven Photography“ ir kaip mes ją naudojame.

Jei turite papildomų klausimų ar norite gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką, nedvejodami susisiekite su mumis el. paštu hello@freshdriven.com

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų internetinei veiklai ir galioja mūsų svetainės lankytojams, atsižvelgiant į informaciją, kuria jie dalijosi ir (arba) renka „Fresh Driven Photography“. Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai neprisijungus arba per kitus kanalus, išskyrus šią svetainę.

Sutikimas
Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

Informacija, kurią renkame
Asmeninė informacija, kurios jūsų prašoma pateikti, ir priežastys, kodėl jūsų prašoma ją pateikti, jums bus paaiškintos tuo metu, kai paprašysime pateikti jūsų asmeninę informaciją.

Jei tiesiogiai susisiekite su mumis, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pavyzdžiui, jūsų vardą, el. Pašto adresą, telefono numerį, pranešimo turinį ir (arba) priedus, kuriuos galite mums atsiųsti, ir bet kokią kitą informaciją, kurią galite pasirinkti pateikti.

Kaip mes naudojame jūsų informaciją
Surinktą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:

• Pateikti, valdyti ir prižiūrėti mūsų svetainę

• Tobulinti, suasmeninti ir išplėsti mūsų svetainę

• Suprasti ir išanalizuoti, kaip naudojatės mūsų svetaine

• Kurti naujus produktus, paslaugas, funkcijas ir funkcionalumą

• Bendrauti su jumis tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimo paslaugas, kad galėtumėte pateikti atnaujinimus ir naujienas apie su svetainę susijusią informaciją bei rinkodaros ir reklamos tikslais.

• Siųsti jums el. Laiškus

• Surasti ir užkirsti kelią sukčiavimui
Žurnalo failai
„Fresh Driven Photography“ naudoją standartinę žurnalo failų naudojimo tvarka. Šie failai registruoja lankytojus, kai jie lankosi svetainėse. Visos prieglobos įmonės tai ir dalis prieglobos paslaugų analizės tai daro. Žurnalų failų surinkta informacija apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją (IPT), datą ir laiko antspaudą, nukreipimo / išėjimo puslapius ir galbūt paspaudimų skaičių. Tai nėra susieta su jokia asmeniškai identifikuojama informacija. Informacijos tikslas yra analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti vartotojų judėjimą svetainėje ir rinkti demografinę informaciją.

Slapukai ir internetiniai švyturėliai
Kaip ir bet kurioje kitoje svetainėje, „Fresh Driven Photography“ naudoja „slapukus“. Šie slapukai naudojami informacijai, įskaitant lankytojų pageidavimus, ir tinklalapio tinklalapiams, į kuriuos lankytojas pateko ar kurį aplankė, saugoti. Informacija naudojama siekiant optimizuoti vartotojų patirtį pritaikant mūsų tinklalapio turinį atsižvelgiant į lankytojų naršyklės tipą ir (arba) kitą informaciją.

Norėdami gauti daugiau bendros informacijos apie slapukus, skaitykite „Kas yra slapukai“. Apie slapukus, kuriuos mes naudojame, taip pat galite perskaityti mūsų slapukų politiką.

Galite pasirinkti išjungti slapukus naudodami individualias naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti išsamesnės informacijos apie slapukų valdymą tam tikrose interneto naršyklėse, ją galite rasti atitinkamose naršyklių svetainėse.

CCPA privatumo teisės (neparduokite mano asmeninės informacijos)

Pagal CCPA, bei kitų teisių, Kalifornijos vartotojai turi teisę:

Paprašyti, kad įmonė, kuri renka vartotojo asmens duomenis, atskleistų kategorijas ir konkrečius asmens duomenų rinkinius, kuriuos įmonė surinko apie vartotojus.

Paprašyti, kad verslas ištrintų visus asmens surinktus duomenis apie vartotoją.

Paprašyti, kad įmonė, kuri parduoda vartotojo asmens duomenis, neparduotų vartotojo asmens duomenų.

Jei pateiksite prašymą, per mėnesį turėsime jums atsakyti. Jei norėtumėte pasinaudoti kuria nors iš šių teisių, susisiekite su mumis.

GDPR duomenų apsaugos teisės
Mes norėtume įsitikinti, kad jūs visiškai suprantate visas savo duomenų apsaugos teises. Kiekvienas vartotojas turi teisę į:

Teisė susipažinti - turite teisę reikalauti savo asmeninių duomenų kopijų. Gali būti imamas nedidelis mokestis už šią paslaugą.

Teisė ištaisyti - turite teisę reikalauti ištaisyti bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra netiksli. Jūs taip pat turite teisę prašyti užpildyti informaciją, kuri, jūsų manymu, neišsami.

Teisė ištrinti - turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis ištrintume jūsų asmeninius duomenis.

Teisė apriboti duomenų tvarkymą - jūs turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis apribotume jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Teisė nesutikti, kad būtų tvarkomi duomenys - Jūs turite teisę tam tikromis sąlygomis nesutikti, kad būtų tvarkomi jūsų asmens duomenys.

Teisė į duomenų perkeliamumą - jūs turite teisę reikalauti, kad tam tikromis sąlygomis perkeltume surinktus duomenis kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

Jei pateiksite prašymą, per mėnesį turėsime jums atsakyti. Jei norėtumėte pasinaudoti kuria nors iš šių teisių, susisiekite su mumis.

Informacija apie vaikus
Kita mūsų prioriteto dalis yra vaikų apsaugos papildymas naudojantis internetu. Mes raginame tėvus ir globėjus stebėti savo vaikų veiklą internete, joje dalyvauti ir (arba) stebėti ir vadovauti jos veiklai.

„Fresh Driven Photography“ sąmoningai nerenka jokios asmeniškai identifikuojamos informacijos iš jaunesnių nei 13 metų vaikų. Jei manote, kad jūsų vaikas pateikė tokios informacijos mūsų svetainėje, raginame nedelsiant susisiekti su mumis ir mes įdėsime visas pastangas, kad nedelsdami pašalintume tokią informaciją iš savo įrašų.
Back to Top