Tai yra "Fresh Driven Photography" slapukų politika, kurią galima rasti svetainėje www.freshdriven.lt
Kas yra slapukai
Kaip įprasta beveik visose profesionaliose svetainėse, šioje svetainėje yra naudojami slapukai, kurie yra mažyčiai failai, atsisiųsti į jūsų kompiuterį, kad būtų patobulinta jūsų patirtis. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes ją naudojame ir kodėl mums kartais reikia saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šių slapukų saugojimui, tačiau tai gali pakenkti tam tikriems svetainės funkcionalumo elementams arba juos „sugadinti“.

Norėdami gauti daugiau bendros informacijos apie slapukus, skaitykite „Kas yra slapukai“.

Kaip mes naudojame slapukus
Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių, išsamiai aprašyta žemiau. Deja, daugeliu atvejų nėra pramoninių standartų, leidžiančių išjungti slapukus, visiškai neišjungiant svetainių funkcijų, kurias jie prideda prie šios svetainės. Rekomenduojama palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jums jų reikia, ar ne, jei jie bus naudojami teikiant jūsų naudojamą paslaugą.

Slapukų išjungimas
Pirmą kartą apsilankę mūsų svetainėje, jūs gaunate pasirinkimą ar norite priimti mūsų slapukus ar ne.

Jeigu jūs veliau persigalvojote ir norite užkirsti kelią slapukams jūs tai galite padaryti pakoregavę savo naršyklės nustatymus (kaip tai padaryti, skaitykite naršyklės žinyne). Atminkite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų jūsų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus, dažniausiai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos ir funkcijos. Todėl rekomenduojama neišjungti slapukų. 

Slapukai, kuriuos mes nustatėme
Kontaktinės formos susijusius slapukus 

Kai pateikiate duomenis per tokią forma, kokia yra kontaktų puslapiuose, arba komentarų formose, gali būti nustatyti slapukai, kad būtų prisiminta jūsų vartotojo informacija būsimam susirašinėjimui.

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kuriuos teikia patikimos trečiosios šalys. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, su kuriais galite susidurti šioje svetainėje.

Šioje svetainėje naudojama „Google Analytics“, kuri yra vienas iš labiausiai paplitusių ir patikimiausių analizės sprendimų žiniatinklyje, kad padėtų mums suprasti, kaip jūs naudojatės svetaine ir kokiais būdais galime pagerinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali sekti tokius dalykus, kaip, kiek laiko praleidžiate svetainėje, ir puslapiai, kuriuose lankotės, kad galėtume ir toliau gaminti patrauklų turinį.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus, skaitykite oficialiame „Google Analytics“ puslapyje.

Daugiau informacijos
Tikimesi, kad tai paaiškino slapukų politika ir, kaip buvo minėta anksčiau, jei yra kažkas, dėl ko nesate tikri, ar jums to reikia, paprastai yra saugiau palikti slapukus įjungtus, jei jie sąveikauja su viena iš mūsų svetainėje naudojamų funkcijų.

Tačiau jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis naudodami vieną iš mūsų pageidaujamų susisiekimo būdų:

Paštas: hello@freshdriven.com
Back to Top